Blog > Komentarze do wpisu

Freefall - ludzkość wobec kryzysu


foto: bbc.co.uk

Zdobywca nagrody BAFTA, reżyser i scenarzysta Dominic Savage wraca do BBC z filmem telewizyjnym "Freefall" - silną produkcją odkrywającą efekt kryzysu gospodarczego na ludziach.

"Freefall" prezentuje nadzwyczajne czasy, w których przyszło nam żyć, skupiając się na wydarzeniach, które spowodowały, że wiele osób wpadło w ekonomiczny chaos przedstawiając unikalne spojrzenie na krach lat poprzednich.

W rolach głównych będziemy mogli wystąpią: Aidan Gillen (Prawo ulicy, Queer As Folk), Dominic Cooper (Mamma Mia!, Rozważna i romantyczna), Joseph Mawle (The Passion, Detektyw Foyle), Rosamund Pike (Love In A Cold Climate, Duma i uprzedzenie) oraz Anna Maxwell Martin (White Girl, Samotnia). Riz Ahmed (Road To Guantanamo, Dead Set), Girls Aloud's Sarah Harding i Alfie Allen (Atonement, Casualty 1907) również pojawią się w tyn serialu.

Napięcie i spokój przeplatają się, gdyż film ukazuje życie trzech mężczyzn, którzy wiodą satysfakcjonujące życie.

Gus (Aidan Gillen) jest kierownikiem korporacji zajmującej się sprzedażą kredytów hipotecznych i osiąga niebotyczne zyski. Dave (Dominic Cooper) pośrednik kredytowy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy trafia na zapracowanego Jima (Joseph Mawle), kolegę z lat szkolnych, oferuje mu sposób na ucieczkę z wynajmowanego mieszkania, w którym tkwi wraz z rodziną od lat. Taka oferta nie jest łatwa do odrzucenia, kiedy życiowym marzeniem jest posiadanie własnego domu.

Jednak kiedy rynek załamuje się, każdy z bohaterów zmierzy się z szokującą prawdą, która rzuci ostre światło na nową rzeczywistość, z którą przyjdzie im się zmierzyć.

Obraz do obejrzenia we wtorek 14 lipca w BBC2 o godz. 21:00. Tytuł dodany do kalendarza :)

czwartek, 02 lipca 2009, patoriku
Freefall - ludzkość wobec kryzysu

Polecane wpisy

  • BBC One stawia na Jeda Mercurio

    Stacja BBC One zamówiła nowy serial - " Bodyguard ". Produkcja ma liczyć sześć odcinków i opowie o pracy specjalnej jednostki londyńskiej policji - Royalty and

  • Paranoid - nowy serial stacji ITV

    Stacja ITV na jesienną ramówkę przygotowała 8-odcinkowy serial pt. " Paranoid ". Produkcja skupi się na śledztwie w sprawie śmierci lekarki. Zamordowano ją na

  • Konkurs - "Ojciec Brown"

    Lato w pełni, więc na plaży polecamy zrelaksować się czytając książkę. Np. zbiór opowiadań G.K. Chestertona "Ojciec Brown. Detektyw w sutannie", który możecie w

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka