Blog > Komentarze do wpisu

Ricky Gervais nie próżnuje - Life

 



Ricky Gervais i Stephen Merchant mają głowy pełne pomysłów. Od czasu powstanie pierwszej serii „Biura” (The Office) minęło już równe 10 lat a duet ten nieprzerwanie tworzy i pojawia się jak nie w radiu czy telewizji, to na wielkim ekranie. Mimo iż moim zdaniem ich kinowe produkcje ustępują poziomem serialom tego duetu, to i tak zgromadziły sporą widownię.

Po podróżniczo-dokumentalnym An Idiot Abroad oraz dwóch seriach animowanego The Ricky Gervais Show przyszedł czas na fabularny sitcom. Jak zapowiada 'najśmieszniejszy człowiek świata', będzie to coś pomiędzy Biurem a Statystami. Akcja wróci do świata kamer i błysku fleszu. Głównym bohaterem będzie Warwick Davis, który jest jednym z najbardziej znanych karłowatych aktorów w Wielkiej Brytanii. Sześcioodcinkowa komedia przedstawiać będzie Warwicka, który pomimo codziennej frustracji potrafi znaleźć optymizm i ciepło w sprawach malutkich.

Ricky i Stephen wystąpią w serialu jako oni sami.

Kiedy i gdzie możemy zobaczyć tę produkcję? Aktualne informacje mówią, że „później w tym roku” na BBC2. Na konkretne wiadomości przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Jeśli chcecie śledzić postęp prac nad Life's Too Short to polubcie fanpage'a na FB:

 

http://www.facebook.com/BBC.HBO.Lifes.Too.Short

 

ZWIASTUN:



 

środa, 22 czerwca 2011, patoriku
Ricky Gervais nie próżnuje - Life Ricky Gervais Life's Too Short Stephen Merchant

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka