Blog > Komentarze do wpisu

Johny Depp i inne gwiazdy w komedii Ricky Gervaisa


Wspominałem niedawno, że mistrz angielskiej komedii Ricky Gervais pracuje nad nowym projektem. Nadal nie wiemy, na kiedy dokładnie zaplanowano emisję Life's Too Short, ale potwierdzono pojawienie się znanych gwiazd kina. I tak w gościnnych rolach pojawią się:
Johny Depp, Liam Neeson, Helena Bohnan Carter, Sting i Steve Carell.

Aktorzy sami przyznają, że zgodzili się na występ w telewizji ze względu na osobę reżysera i scenarzysty. Byli pod podziwem Extras (Statyści) i czekali na okazję do wystąpienia w podobnym projekcie.

Gervais nakręcił jak do tej pory trzy epizody serialu. Część z wymienionych wyżej gwiazd już pojawiła się na planie. Ricky udostępnił na swoim blogu kilka zdjęć z realizacji swojej najnowszej produkcji:

 

 

Oprócz zdjęć z celebrytami Hollywoodu możemy obejrzeć kilka klipów, które mają zachęcić do obejrzenia serialu. Ja już dałem się przekonać.


Tytuł ostatniego filmiku A Froggy Day in London Town to nawiązanie do słynnej piosenki A Foggy Day in London Town, która najbardziej podoba mi się w wykonaniu Elli Fitzgerald i Louisa Armstronga - do posłuchania TUTAJ.sobota, 27 sierpnia 2011, patoriku
Johny Depp i inne gwiazdy w komedii Ricky Gervaisa Sting Ricky Gervais Life's Too Short Liam Neeson Johny Depp steve carell

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka