Blog > Komentarze do wpisu

Brytyjski akcent w serialowej audycji

Po cotygodniowych podsumowaniach prawie wyłącznie produkcji amerykańskich, „Serialowe wrota” wezmą na warsztat najlepsze seriale z Wysp Brytyjskich. O Sherlocku, Lutherze i Kumplach z Bristolu będzie można posłuchać w czwartek od 19.00 do 21.00 w eLO RMF.

Kto uważa, że każdy kraj pod względem jakości seriali odstaje od Stanów Zjednoczonych, zostanie wyprowadzony z błędu – a przynajmniej taką mamy nadzieję. W najbliższym odcinku zajmiemy się najciekawszymi produkcjami brytyjskimi ostatnich lat. Spróbujemy odkryć, co takiego jest w „Sherlocku” Stevena Moffata, że cały świat oszalał na jego punkcie, sprawdzimy jak w porównaniu z tą produkcją wypada inny słynny serial detektywistyczny pt. „Luther”. Nie zabraknie kilku słów o nagradzanym statuetkami Emmy „Downton Abbey” i nominowanym do Złotych Globów „The Hour”. Audycję uświetnią najlepsze kawałki z serialu „Kumple”.

"Serialowe wrota" po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek wraz z gościnnie pojawiającą się Agnieszką Drabek.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 19 kwietnia, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.środa, 18 kwietnia 2012, patoriku
Brytyjski akcent w serialowej audycji sherlock The Hour Skins kumple downton abbey Luther

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka