Blog > Komentarze do wpisu

Gwiazda nowego Spider-Mana w serialach brytyjskich


(źródło: http://www.scifiscoop.com)

Chwaliłem się ostatnio na FB, że byłem na premierze nowej wersji przygód Człowieka Pająka. I tak przez cały seans miałem wrażenie, że już gdzieś widziałem twarz Andrew Garfielda - odtwórcy tytułowej roli. Pierwszy do głowy przyszedł mi The Social Network, ale to wrażenie znajomości nadal chodziło mi po głowie. Z czystego lenistwa nawet nie sprawdziłem jego kariery. Stwierdziłem, że skoro film mi się podobał, aktor też, to po co grzebać w jego przeszłości. Aż tu nagle dzisiaj patrzę na wpis na Hataku i mnie olśniło. 

(źródło: channel4.com)

Andrew Garfield grał w kilku całkiem dobrych produkcjach brytyjskich. Zaczynał od Sugar Rush, o którym pisałem na fejsowym profilu. Później trafił już do serialu o znacznie większym zasięgu i wymiarze, albo i nawet wielu wymiarach - Doctor Who. Ale ja najbardziej zapamiętałem go z Red Riding - mistrzowski kryminał rozgrywający się na przestrzeni kilkunastu lat. W Polsce ta ostatnia produkcja znana jest jako Wilcze Prawo.

(źródło: channel4.com)

Jeśli po The Amazing Spider-Man stwierdziliście, że Andrew to dobry aktor, to musicie sięgnąć po Red Riding. Jeśli nie jesteście fanami filmów o pajęczakach, to i tak Red Riding wciągnie was w grząskie bagno mrocznego i skorumpowanego Yorkshire, w którym Andrew Garfield jako dziennikarz lokalnej gazety próbuje rozwikłać tajemnicze morderstwa. 

Poniżej kilka screenów z różnych seriali, w których grał Garfield (zdjęcia pochodzą z http://mars-mellow.livejournal.com/75376.html).

 

Andrew Garfield

BOY A


DOCTOR WHO

RED RIDING

 

 

ZWIASTUN RED RIDING (WILCZE PRAWO):

 

niedziela, 08 lipca 2012, patoriku
Gwiazda nowego Spider-Mana w serialach brytyjskich spider-man Wilcze prawo Red Riding Doctor Who Andrew Garfield Sugar Rush

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Kasiek, *.siedlce.domtel.com.pl
2012/07/10 21:35:08
A mógłbyś napisać który to dokładnie odcinek Doktora Who był z Andrew?? :)
-
2012/07/14 13:57:41
@Kasiek, to były "Daleks in Manhattan" i "Evolution of the Daleks" czyli 4 i 5 piąty epizod 3 sezonu.
-
Gość: Kasiek, *.siedlce.domtel.com.pl
2012/07/17 19:17:22
Dziękuję bardzo :)
Twoja wyszukiwarka