Blog > Komentarze do wpisu

Newsy: Szpiedzy w Warszawie, Episodes oraz Moone Boy

Nie wszyscy jeszcze śledzą blog na Fejsie, dlatego w skrócie wrzucę to, co tam się pojawiło. A i może wujek Google będzie dla mnie łaskawy i przekieruje tu więcej zainteresowanych.(źródło: gazeta.pl)

Szpiedzy w Warszawie (The Spies Of Warsaw) - mimo dużej współpracy TVP i BBC, nasza rodzima stacja wyemituje serial nieco później niż brytyjski producent. Przewidywany efekt - wszyscy zainteresowani oraz fani Davida Tennanta pewnie zobaczą go na BBC, kupią na DVD albo ściągną sobie z różnych źródeł, a Pan Wielki Prezes TVP powie, że nie mają pieniędzy bo ludzie nie płacą za abonament a ludzie powiedzą, że nie płacą, bo fajne seriale albo lecą za późno, albo wcale. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

(źródło: showtime.com)

BBC oraz Showtime zdecydowały się na kontynuację genialnej komedii Episodes. Tu ponownie BBC wyprzedzi amerykańskiego partnera i pewnie pokaże serial dużo wcześniej w UK niż pojawi się on w USA.

(źródło: sky.com)

Chris O'Dowd dla większości znany z The IT Crowd (Technicy magicy) zagrał i pomógł w pisaniu nowej komedii Moone Boy gdzie wciela się w wyimaginowanego przyjaciela nastoletniego chłopca.

Emisja na Sky 1 w piątki o godz. 21:30.

ZWIASTUN:

sobota, 22 września 2012, patoriku
Newsy: Szpiedzy w Warszawie, Episodes oraz Moone Boy Chris O'Dowd David Tennant episodes Szpiedzy w Warszawie The Spies of Warsaw The IT Crowd

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka