Blog > Komentarze do wpisu

Hunted - serial szpiegowski, który kopie tyłek Jamesowi Bondowi

(źródło: telegraph.co.uk)

Mówię to z pełną świadomością. Sam Hunter skopałaby tyłek Jamesowi Bondowi i wyszłaby z tej potyczki bez zadrapania. Nie musiałoby nawet dojść do fizycznego kontaktu. Alex już w trakcie planowania akcji zapewniłaby sobie przewagę i wiedziała jak pozbyć się Agenta 007.

Po czterech epizodach serial udowodnił, że potrafi wciągnąć, zaskoczyć i wprawić w zachwyt. Twórca serii, Frank Spotnitz, nie powtarza tematów, których używał wcześniej w Z Archiwum X. Frank miał świetny pomysł na fabułę i pierwszoplanową postać i udało mu się to idealnie przełożyć na język obrazu i telewizji. Hunted to historia, która z każdym odcinkiem wciąga jeszcze bardziej i z każdą nową częścią zostawia niedosyt. Pozytywny oczywiście, bo chce się oglądać jeszcze więcej.  

Do końca Hunted pozostały jeszcze cztery epizody. Finał zostanie nadany 22 listopada. Emisja w czwartki o 21:00 na BBC1, można też oglądać w necie przez BBC iPlayer (dostępny z UK, a z innych rejonów ponoć można kombinować z serwerami proxy i też działa).

Poniżej dwa wywiady z Frankiem, który opowiada o powstawianiu serialu.

czwartek, 25 października 2012, patoriku
Hunted - serial szpiegowski, który kopie tyłek Jamesowi Bondowi Hunted Melissa George Skyfall james bond

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka