Blog > Komentarze do wpisu

Gdzie idiota nie może, tam karła pośle

(źródło: rickygervais.com)

Ricky Gervais wpadł na kolejny szalony pomysł. Znudziło mu się wysyłanie samego Karla Pilkingtona po różnych zakątkach świata. Teraz oprócz kamerzystów, mikrofoniarzy, wózkowych, cateringu i całej filmowej bandy będzie miał ze sobą ciekawego kompana. Jest nim Warwick Davis, który grał niedawno głównego bohatera w kolejnym hicie Gervaisa Life's Too Short. Warwick pojawił się już w Idiocie za granicą, a konkretnie, to w drugiej serii, przy okazji podróży Karla koleją transsyberyjską i wizyty w chińskim miasteczku dla karłów  (do obejrzenia TUTAJ).

Warwick i Karl to zupełne przeciwieństwa i nie tylko ze względu na wzrost. Jak już zdążyliśmy się przekonać w dwóch poprzednich seriach Idioty za granicą, Karl narzeka w każdym środku transportu, w każdym kraju i przy każdym rodzaju posiłku. Żeby było mu jeszcze ciężej, całość doprawi wieczny optymizm i otwartość na świat ze strony Warwicka Davisa, której tytułowy idiota nie znosi.


Ta wybuchowa mieszanka powinna dać nam kilka odcinków świetnej zabawy. Ricky jak dotąd nie zawodził. Zawsze dostarczał humor na najwyższym poziomie. Najbliższy piątek pokaże, czy twórca The Office nadal potrafi rozśmieszyć wielomilionową widownię. 

An Adiot Abroad 3 zaczyna się 30 listopada, na Sky1 o 21:00 (czasu brytyjskiego).

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedzi i wywiad: 

 

 


sobota, 24 listopada 2012, patoriku
Gdzie idiota nie może, tam karła pośle Life's Too Short the office Karl Pilkington Ricky Gervais Warwick Davis Idiota za granicą An Idiot Abroad

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka