Blog > Komentarze do wpisu

The Moaning of Life - Karl Pilkington tym razem solo

 

Wszyscy fani brytyjskiej komedii i dobrego humoru zapewne znają osobę Karla Pilkingtona. Facet zrobił karierę występując najpierw w audycjach radiowych Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta a później w kreskówce The Ricky Gervais Show aż w końcu doczekał się projektu, który bardziej skupiał się na nim a nie na jego kumplach z większą ilością włosów na głowie. 

Dużą popularność przyniosła Karlowi rola samego siebie w programie An Idiot Abroad, w którym to Ricky i Stephen chcąc zrobić na złość Karlowi wysyłali go w przeróżne wojaże w najbardziej odległe zakątki świata. 

Tym razem Karl postanowił zrealizować własny pomysł. Pozostają w telewizji Sky nagrał pięcioodcinkowy dokument, w którym podróżuje tam, gdzie sam chce pojechać aby poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania w życiu jak np. po co ludzie biorą ślub, skąd bierze się u nas potrzeba posiadania potomstwa oraz czym jest śmierć. Choć serial nadal będzie miał zabarwienie komediowe, to będzie to znacznie bardziej poważny program niż te w jego dotychczasowym dorobku. Sam tytuł można odczytać dwuznacznie. Karl w tej produkcji stara się znaleźć sens życia (meaning of life), ale ktokolwiek kto widział choć jeden odcinek jego wcześniejszych występów, to wie, że Karl najczęściej uwielbia narzekać (stąd moaning).

Premiera serialu w telewizji już 20 października, a od kilku dni w księgarniach w UK oraz w internecie można kupić książkę Karla. Już 18 listopada The Moaning of Life zostanie wydane na DVD oraz BluRay.

 

ZWIASTUN:sobota, 19 października 2013, patoriku
The Moaning of Life - Karl Pilkington tym razem solo Ricky Gervais Karl Pilkington Stephen Merchant An Idiot Abroad

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/08/11 20:28:44
Świetny blog, już dawno chciałam coś poczytać o serialach brytyjskich (które czasem oglądam), ale nigdzie nie znalazłam takiego zbioru informacji :)
Co do "The moaning..", postaram się jakoś to znaleźć w internecie i rozkoszować się wnerwionym Pilkingtonem:D

Pozdrowionko
Twoja wyszukiwarka