Blog > Komentarze do wpisu

Bomba z grupy Sky. 6 nowych produkcji!

s1Włodarze stacji należących do grupy Sky zrzucili wczoraj na nas prawdziwą bombę. Grupa planuje sześć nowych produkcji, których premiery odbędą się pod koniec obecnego roku i w przyszłym. A do tego śmietanka aktorów i osób stojących z drugiej strony kamery. Zapowiada się pięknie.

s21

Zacznijmy od zaplanowanego na 10 odcinków serialu "Tin Star" stacji Sky Atlantic. W produkcji wystąpią m.in. Tim Roth ("Lie to Me") i Christina Hendricks ("Mad Men"), za scenariusz odpowiada Rowan Joffé ("28 Weeks Later").

Główną postacią będzie Jim Worth (Roth), były londyński policjant, który przenosi się w kanadyjskie Góry Skaliste. Poprzez napływ robotników nowej rafinerii, małe miasteczko wkrótce zostaje zalane falą narkotyków, prostytucji i gangów. Jim postanawia się sprzeciwić, co spotyka się z nagłą i brutalną odpowiedzią. Worth podejrzewa, że stoi za tym pani Bradshaw (Hendricks) z rafinerii.

W serialu ma być też wątek zaczerpnięty z "Jekylla i Hyde'a".

s3

Kolejną produkcją będzie "Guerrilla", w której wystąpi Idris Elba. Serial ma być koprodukcją brytyjskiej stacji Sky Atlantic i amerykańskiej Showtime. Za scenariusz odpowiada John Ridley, zdobywca Oscara za "12 Years a Slave".

Akcja będzie rozgrywała się w latach 70 XX wieku w Londynie. Fabuła skupi się na małżeństwie, które zmienia się z politycznych aktywistów w radykałów. Ich celem jest specjalny oddział, stworzony by tłumić przejawy aktywizmu wśród czarnoskórych. Wyzwalają oni więźnia politycznego i tworzą tajną, radykalną jednostkę.

Premiera w przyszłym roku.

s4

"Rivera" to produkcja stacji Sky Atlantic, której akcja będzie rozgrywała się na południu Francji. W roli głównej wystąpi Julia Stiles ("Dexter", seria Bourne'a), a z drugiej strony kamery będzie pracował kolejny zdobywca Oscara - Neil Jordan.

10-odcinkowy serial skupi się na Georginie (Stiles), wdowie po miliarderze, która dowiaduje się, że jej zmarły mąż miał związki ze światem przestępczym. Żeby przetrwać, kobieta musi teraz radzić sobie w świecie kłamstw i przestępstw.

s5

"Delicious" to produkcja stacji Sky1, w której główną rolę zagra Dawn French. Akcja będzie miała miejsce w kornwalijskiej dolinie rzeki Tamar. Ma to być historia o "miłości, zdradzie, jedzeniu i przyjaźni". Główna bohaterka, Gina, jest kucharką.

s6

Na święta Bożego Narodzenia stacja Sky1 planuje adaptację powieści Jaspera Fforde'a pt. "The Last Dragonslayer" (pol. "Ostatni Smokobójca"). Na ekranie wystąpią: Ricky Tomlinson ("The Royle Family"), John Bradley ("Game of Thrones") i debiutująca Ellise Chappell.

Ma to być dwugodzinny film.

 

Ostatnią produkcją jest 8-odcinkowy serial "Jamestown", ze studia odpowiadającego za "Downton Abbey". Fabuła będzie osadzona w 1619 roku i skupi się na pierwszych brytyjskich osadnikach w Ameryce.

Zapowiada się nie lada rozrywka.

czwartek, 21 kwietnia 2016, gidiowicz
Bomba z grupy Sky. 6 nowych produkcji!

Polecane wpisy

  • BBC One stawia na Jeda Mercurio

    Stacja BBC One zamówiła nowy serial - " Bodyguard ". Produkcja ma liczyć sześć odcinków i opowie o pracy specjalnej jednostki londyńskiej policji - Royalty and

  • Paranoid - nowy serial stacji ITV

    Stacja ITV na jesienną ramówkę przygotowała 8-odcinkowy serial pt. " Paranoid ". Produkcja skupi się na śledztwie w sprawie śmierci lekarki. Zamordowano ją na

  • Konkurs - "Ojciec Brown"

    Lato w pełni, więc na plaży polecamy zrelaksować się czytając książkę. Np. zbiór opowiadań G.K. Chestertona "Ojciec Brown. Detektyw w sutannie", który możecie w

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Twoja wyszukiwarka