Wpisy z tagiem: Hustle

środa, 22 lutego 2012


(źródło: bbc.co.uk)

 

Skojarzenia wrzuciłem już na Fejsa, ale dorzucę i tu. Środa Popielcowa to po angielsku "Ash Wednesday"

Co maniakalny widz serialowy ma w głowie, gdy słyszy słowo "ash" (z ang. popiół, prochy, jesion)?

 

1. Ashes to Ashes, czyli według polskiego dystrybutora Powstać z popiołów 

2. Ash - jeden z bohaterów Hustle (Przekręty), w którego wciela się Robert Glenister, brat Philipa Glenistera. sobota, 08 stycznia 2011

Przez kilka poprzednich dni byłem w dłuższej podróży i nawet nie zorientowałem się, że rozpoczęto emisję jednego z moich ulubionych seriali. Hustle, Przekręt czy Przekręty, bo pod takimi tytułami można spotkać tę produkcję, zawitał ponownie na antenie BBC1. Można go oglądać od 7 stycznia w piątki o godz. 21:00 na kanale BBC1 oraz poprzez oficjalną stronę BBC iPlayer.

Mam nadzieję, że znajdę chwilę na nadrobienie zaległości i obejrzę pierwszy epizod Hustle, żeby jakoś się wypowiedzieć na ten temat. Po zwiastunie, czy też klipie z odcinka mam mieszane uczucia, ale na razie wstrzymuję się z opinią.

 

ZAPOWIEDZI:

 


środa, 28 lipca 2010


(źródło: bbc.co.uk)

Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do siódmej serii "Hustle". Mistrz przekrętu Mickey Bricks (Adrian Lester) i jego ekipa - Albert Stroller (Robert Vaughn), Ash "Three Socks" Morgan (Robert Glenister) oraz rodzeństwo Emma i Sean Kennedy (Kelly Adams i Matt Di Angelo) - wrócą z nowymi metodami na wyłudzenie pieniędzy od chciwych i naiwnych bogaczy.

Jak podaje BBC w swojej informacji prasowej, Hustle udowodnił, że jest najpopularniejszym serialem w gatunku rozrywkowym.

Oprócz standardowej obsady wystąpią także znani aktorzy w rolach gościnnych: Angela Griffin, Joe Armstrong oraz Anna Chancellor.

Emisja w BBC1 przewidziana jest dopiero na rok 2011.

Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka