Wpisy z tagiem: Warwick Davis

sobota, 24 listopada 2012

(źródło: rickygervais.com)

Ricky Gervais wpadł na kolejny szalony pomysł. Znudziło mu się wysyłanie samego Karla Pilkingtona po różnych zakątkach świata. Teraz oprócz kamerzystów, mikrofoniarzy, wózkowych, cateringu i całej filmowej bandy będzie miał ze sobą ciekawego kompana. Jest nim Warwick Davis, który grał niedawno głównego bohatera w kolejnym hicie Gervaisa Life's Too Short. Warwick pojawił się już w Idiocie za granicą, a konkretnie, to w drugiej serii, przy okazji podróży Karla koleją transsyberyjską i wizyty w chińskim miasteczku dla karłów  (do obejrzenia TUTAJ).

Warwick i Karl to zupełne przeciwieństwa i nie tylko ze względu na wzrost. Jak już zdążyliśmy się przekonać w dwóch poprzednich seriach Idioty za granicą, Karl narzeka w każdym środku transportu, w każdym kraju i przy każdym rodzaju posiłku. Żeby było mu jeszcze ciężej, całość doprawi wieczny optymizm i otwartość na świat ze strony Warwicka Davisa, której tytułowy idiota nie znosi.


Ta wybuchowa mieszanka powinna dać nam kilka odcinków świetnej zabawy. Ricky jak dotąd nie zawodził. Zawsze dostarczał humor na najwyższym poziomie. Najbliższy piątek pokaże, czy twórca The Office nadal potrafi rozśmieszyć wielomilionową widownię. 

An Adiot Abroad 3 zaczyna się 30 listopada, na Sky1 o 21:00 (czasu brytyjskiego).

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedzi i wywiad: 

 

 


czwartek, 01 września 2011


(źródło: rickygervais.com)

 

Ricky wreszcie opublikował pierwszy fragment z serialu Life's Too Short. Nie są to klipy z realizacji jak poprzednio a właściwa część jednego z odcinków, wygląda na początek pilota. Krótka, ale wartościowa scena, która prezentuje typowy dla Gervaisa i Merchanta humor. Do obejrzenia poniżej - zaraz po tym krótkim wywiadzie na początku.Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka