Wpisy z tagiem: Jonas Armstrong

poniedziałek, 08 kwietnia 2013

BBC One postanowiło zekranizować wydarzenia, które zainspirowały Hermana Melville'a do napisania "Moby Dicka". Stacja nakręci 90-minutowy film telewizyjny zatytułowany "The Whale", do którego scenariusz napisał Terry Cafolla. Skupi się on na fatalnym rejsie statku "Essex". Film oparto na wydarzeniach opisanych przez Thomasa Nickersona, 14-latka, który jako jeden z ośmiu ludzi przeżył katastrofę statku. Opis ten posłużył również Maleville'owi do napisania jego największego dzieła.
W serialu zagra Jonas Armstrong, który wcieli się w rolę pierwszego oficera, Owena Chase'a. W serialu zagrają również Adam Rayner (Hunted), Paul Kaye (Game of Thrones), David Gyasi (Cloud Atlas), Joe Armstrong (The Village) i Charles Furness. Film skupi się na postaci dorastającego Nickersona, który będzie się wzorował na postaciach kapitana, pierwszego oficera i stewarda. Zdjęcia rozpoczną się w tym tygodniu na Malcie.  

sobota, 11 lutego 2012


(źródło: bbc.co.uk)

 

Jonas Armstrong, aktor głównie znany z roli Robin Hooda, zagrał w nowym serialu BBC Prisoners Wives opowiadającym o kobietach, których partnerzy wylądowali za kratkami. 

Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka