Wpisy z tagiem: Come Fly With Me

środa, 25 kwietnia 2012


(źródło: bbc.co.uk)

Aż sam się dziwię, że serial, który obejrzałem rok temu i uwielbiam go całym sobą, jeszcze nie znalazł się na blogu. Produkcja przypomina mi się za każdym razem, kiedy jestem na lotnisku albo w samolocie. 

Wszyscy fani Little Britain nie mogę przejść obok Come Fly With Me (Zapraszamy na pokład) obojętnie. Matt Lucas oraz David Walliams stworzyli kolejny udany projekt. Ponownie mamy do czynienia tylko z dwójką aktorów, która wciela się w wiele postaci. Od pracownika fast foodów, przez oficera celnego i panie z obsługi lotniska po samego właściciela linii lotniczych. 

Panowie po raz kolejny udowodnili, że są nie tylko świetnymi komikami, ale zasługują na najlepsze nagrody za aktorstwo. Nikt z taką łatwością jak oni nie operuje tyloma akcentami angielskimi. Do tego dochodzi charakteryzacja, mimika, gestykulacja i mamy przekrój społeczeństwa w Wielkiej, oj przepraszam, Małej Brytanii. 

Dlaczego tak bardzo zachwycam się tymi sześcioma odcinkami? Matt i David są świetnymi obserwatorami i tak jak w Little Britain, tak w Come Fly With Me uchwycili najprawdziwsze sytuacje, które widziane na ekranie bawią do łez, a napotkane w rzeczywistości wyprowadzają z równowagi.

Mam nadzieję, że nie tylko ja irytuję się na nowego pracownika w restauracji szybkiej obsługi, który spowalnia tę obsługę do tempa żółwia oraz, że nie jedyny wychodzę się z siebie, kiedy tylko widzę coraz to nowsze pomysły tanich linii na oszczędności. Come Fly With Me odpędza negatywne nastawienie i sprawia, że czuję się zrozumiany.

 Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka