Wpisy z tagiem: Dominic West

niedziela, 07 lipca 2013

O tym filmie telewizyjnym pisałem już zarówno na naszym profilu facebookowym, jak i w tym wpisie. Wcześniej doszły mnie słuchy, że produkcja zostanie wyemitowana tego lata, teraz stacja BBC używa terminu "coming soon", co w ich terminologii znaczy tyle co nic.

Jeżeli ktoś jest wielkim fanem Liz Taylor, Richarda Burtona, lub ich związku, to zainteresuje go fakt, że w zeszłym roku amerykańska stacja Lifetime również wyemitowała film oparty na ich związku. Produkcja nosiła tytuł "Liz & Dick ", a wystąpili w niej Lindsay Lohan i Grant Bowler. Na produkcję spadła fala krytyki, więc polecamy ją jedynie największym fanom.

A oto wspomniany w tytule trailer:

poniedziałek, 28 maja 2012

(źródło: list.co.uk)

 

Rozdanie nagród BAFTA to skromna uroczystość, bez fajerwerków, pokazu strojów i efektów operacji plastycznych. Jednak otrzymanie statuetki podczas tej uroczystości jest znacznie większym wyznacznikiem talentu niż jakakolwiek inna wygrana. Dlatego też aktorzy i twórcy, którzy zostali uhonorowani BAFTĄ podczas niedzielnego rozdania mogą być pewni, że są po prostu jednymi z najlepszych w swojej branży.

Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka