Wpisy z tagiem: Page Eight

sobota, 30 czerwca 2012

(źródło: bbc.co.uk)

Christopher Eccleston , który ostatnio na dużym ekranie pojawił się w G.I. Joe a w telewizji w takich produkcjach jak choćby genialny The Shadow Line oraz The Borrowers, tym razem wcieli się w postać Daniela Demoys, skorumpowanego urzędnika lokalnego samorządu, który zmaga się z problemami rodzinnymi i uzależnieniem od alkoholu.

Po kolejnej nocy wysoko procentowych ekscesów bohater budzi się z przekonaniem, że może być odpowiedzialny za morderstwo. Dramatyczny akt odkupienia pozwala mu zdobyć uznanie wyborców do tego stopnia, że Daniel stanie do wyścigu o fotel burmistrza.

Opinia publiczna na temat postaci granej przez Ecclestona nie mogła być bardziej pochlebna. Społeczeństwo jest zafascynowane jego determinacją do nietraktowania elektoratu jak głupców i jego otwartością co do problemów osobistych i tych z uzależnieniem. 

Kiedy jego pozycja urasta to rangi gwiazdy i próbuje naprawić wyrządzone szkody w życiu osobistym, Daniel zdaje sobie bolesną prawdę, że wszystko to może runąć w dowolnej chwili. Szczególnie, kiedy detektyw Dalien Bevan (Andrew Scott - Sherlock, The Hour) wpada na jego trop i zdeterminowany by uzyskać szacunek w policji podejrzewa, że ten popularny polityk może być odpowiedzialny za zbrodnię. 

Z pogłębiającą się relacją Daniela i byłej żony Bevana, Sylvią (MyAnna Buring - Saga Zmierch, Any Human Heart), pielęgniarką Donną (Branka Katic - The Jury II, Big Love) oraz córką zamordowanego mężczyzny, Ruth (Rebecca Callard - 32 Brinkburn Street, Robin Hood), bohater odnajduje siebie w poplątanej sieci, której nigdy sobie nie wyobrażał.

Blackout zadebiutuje na antenie BBC1 w poniedziałek 2 lipca o godz. 21:00.

W pozostałych rolach: Deryla Kirwan (Injustice, The Silence), Ewen Bremner (Page Eight, Perfect Sense) oraz Lyndsey Marshal (Garrow's Law, Being Human).


ZWIASTUN:Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka