Wpisy z tagiem: Idris Elba

środa, 19 czerwca 2013

Dziś stacja BBC potwierdziła datę premiery trzeciej serii serialu "Luther". 

Premiera na BBC1 2 lipca o godz. 21:00.

ZWIASTUN:

  

 

piątek, 21 września 2012

Tak, Hugh Laurie, Benedict Cumberbatch oraz Idris Elba a także Matt  spotkali się przy okazji wręczenia nagród GQ Man of The Year 2011. Ciężko mi dotrzeć do oryginalnego źródła zdjęć, dlatego mogę jedynie podać, że te zamieszczone u mnie pochodzą z tumblr.com, fanpop.com oraz bbc.co.uk.

piątek, 23 grudnia 2011

 

Wspominałem już kilka razy, że regularnie dostaję informacje z polskiego biura prasowego kanałów BBC. Niedawno pani Magda wysłała mi nowości programowe na styczeń 2012. Bez większej ochoty przejrzałem ową listę i ku mojemu zdziwieniu są na niej same wyśmienite tytuły! 

środa, 21 kwietnia 2010


(źródło: bbc.co.uk)

O serialu Luther wspominałem przy okazji sezonu zima/wiosna. Ta druga pora roku nie tylko za oknem jest widoczna coraz bardziej. Możemy ją zauważyć także za szkłem telewizora. BBC rozpędza się z wypuszczaniem coraz to większej ilości seriali. Mamy już finałowy sezon Ashes to Ashes, piątą serię Doctora Who a wkrótce rozpocznie się emisja ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Przypomnę, że Luther to projekt kryminalno-sensacyjny, albo jak kto woli - serial policyjny. W roli głównej Idris Elba znany z "Prawa ulicy" (The Wire), który wcieli się w postać genialnego detektywa. Jego błyskotliwy umysł nie zawsze może uchronić go od zagrożeń związanych z jego pasją. W każdym odcinku (6x60 min) tożsamość mordercy znana jest od początku. Fabuła skupiać się będzie na pojedynku między śledczym a śledzonym, którzy czasami mają więcej wspólnego niż mogliby się tego spodziewać. Twórcą serii jest Neil Cross - uznany powieściopisarz z gatunku "suspensu" i główny scenarzysta dwóch ostatnich serii "Tajniaków" (Spooks).

W wtorek, 04.05.2010 o godz. 21:00 BBC1 nada pierwszy z sześciu odcinków.

 

ZWIASTUN:


Zakładki:
POLECANE
Muzyka serialowa
NEWS
AKTORZY
ALFABETYCZNA LISTA
Animowane
Dramat
Fantasy/Science-fiction
Filmy telewizyjne
Komedia
Kryminał i sensacja
Prawnicze
Przygodowe
Thriller
Tutaj zaglądam
Wojenne
Tagi
Twoja wyszukiwarka